53.Arabella esimene kodukale

 

 

2024 aasta hooajaks on planeeritud mitmesuguseid uusi tegevusi meie uuel laeval Arabella I

 

Õhtusöögikruiisid

Kõikjal jõe- ja merelinnades on võimalik nautida laevadel viisakat õhtusööki. Arabella I ajalooline taust on selleks ülimalt sobilik.

Seetõttu on kaks korda kuus plaanis õhtusöögireis. Serveeritakse kolmekäiguline õhtusöök, mille reisisaatjad kuumalt laudadele serveerivad, lisaks head veinid ja muud joogid. Mängib muusika, esinevad live-esinejad. Sõit toimub õhtusel ajal, et reisijad saaksid maitsva õhtusöögi kõrvale nautida tuledesäras Tartu linna. Õhtusöögikruiisi menüü vaheldub igakuiselt, nii saab rahulolev klient seda külastada mitu korda hooaja jooksul ning soovitada ka sõpradele ja kolleegidele.

öine tartu
smartcrop

Jõe- ja järvekruiisid

Pikemad kruiisid hakkavad toimuma Suursohu (matka ja söömisega lõkkeplatsil), ööbimisega ka Piirissaarde (muuseum, ringkäik saarel, saun) ja Värskasse (muuseumikülastus, spaa). 

Tänapäeva maailmas on üha populaarsemad ka mitmepäevased kruiisid, Eestis veel selliseid pole. 

Iga päev peatutaks erinevas sadamas, kus on organiseeritud kohapealsed tegevused – matkatakse jalgsi või jalgratastega kohalikel matkaradadel, vajadusel on organiseeritud transport sadamast matka alguskohta ja tagasi, lõunad/ekskursioonid/töötoad kohalikes turismiettevõtetes, pruulikodades, toidutootmisfarmides, muuseumikülastused, veepealsed lõbustused (sup-laua, kanuu või parvesõit, veeohutusalane töötuba jne), ööbimine kohalikus majutusasutuses

 

Jõulukohvik

Talvel töötab Arabella I pardal “jõulukohvik” – perioodil nov viimane nädalast kuni jaan esimese nädalani seisab laev kesklinnas kai ääres ja selle soojas salongis saab juua sooje jooke, süüa sooje saiakesi ja võileibu ning jõuludega seotud suupisteid.  Jõulutuledes kaunistatud ja sooja salongiga laev on kindlasti mõnus koht läbiastumiseks. 

Maris-Savik-2021_2advent-raeplatsil_WEB-64
Helista meile