Laste sünnipäeva pakett 

 

Otsite omapärast ja sisukat sünnipäevapidamise võimalust? Jõelaev Signildi sünnipäevapakett sisaldab nii huvitavaid teadmisi jõe ja laevade teemal, sõitu Emajõel kui ka ise laeva rooli hoidmist!

 

Esimene pool tundi on kogunemiseks ja sisseelamiseks.

Seejärel viib reisisaatja läbi õpetliku ja mängulise veeohutusreeglite tutvustuse ning lapsed saavad oma käega katsuda päästevesti, hädaabipakki, särapulkasid ja muid ohtlikus situatsioonis vajalikke asju ning maitsta päästeparve toidupakist merehädalise küpsiseid. Reisisaatja annab lõbusas vormis ülevaate ka tähtsamatest teadmistest jõel ja järvel (milleks ja millised on poid, kummas suunas ja kust kuhu voolab Emajõgi jne). Lõpetuseks saavad lapsed oma vastsaadud teadmised proovile panna viktoriinis, kus parim saab auhinna 🙂 Seejärel on aeg torti süüa!

Kolmas tund on kruiis Emajõel. Kõik on oodatud päiksetekil ümbrust uudistama ning iga laps saab soovi korral sõidu jooksul kapteni juures tüüri hoida ja ise laeva juhtida.

 

Iga 7 lapse kohta peab seltskonnas olema 1 täiskasvanu, et lastel silma peal hoida. Maksimaalselt on sünnipäevale oodatud 24 külalist (21 last + 3 täiskasvanut).

 

Kohapeal on võimalik kasutada olemasolevaid nõusid toidu serveerimiseks (kausid, serveerimislusikad ja -kahvlid, morsikann, lõikelaud, lõikamisnuga). Ühekordsed taldrikud-joogitopsid-lusikad-kahvlid-salvrätikud söömiseks palume endal kaasa võtta.

 

Kui endal pole aega kokata või on keeruline toite kohale tuua, saate suupistelaua tellida ka meie käest!3 tundi

R-P 200€

E-N soodustus 20% – 160€

 

Kirjuta meile ja broneeri sünnipäev