Veinikoolitus Vein ja Vine’ga

 

Veinikoolitus Vein ja Vinega laeva Signild pardal – mis oleks parem viis toreda seltskonnaga veinimaailmas orienteerumiseks ja uute teadmiste ammutamiseks?!

 

Lõbus ja hariv veinikoolitus tutvustab maailma veininduse põhiteemasid, ilma milleta ükski veinisõber hakkama ei saa. Lühiülevaates räägime veinikultuuri ajaloojuurtest, veini valmistamisest, klassifitseerimisest ning õigest hindamisest. Koolitus annab osalejatele mitmekülgse ja praktilise informatsiooni veininduses toimuva kohta. Koolituse jooksul maitseme ja võrdleme nii vahuveini, valget kui punast veini.

Vein ja Vine koolitajad on ise öelnud nii: “Kohtame sageli klientide eelarvamust, et veinikoolitused on igavad ja täis pikitud spetsiifilist teksti ja keerulisi nimetusi, mis niikuinii meelde ei jää. Tegelikult täidavad meie koolituste ajal ruumi rõõmus elevus, rohked küsimused ja arutelu, mis kipub etteantud ajapiiridest sageli väljuma. Kliendid kiidavad meie veinikoolitusi just seetõttu, et need on huvitavad ja jälgitavad ka täiesti tavalisele inimesele, kel seni veinimaailmaga sügavat suhet ei ole olnud.” Veinimaailma tutvustab Vein ja Vine sommeljee Toomas Treier.

 

Koolituse osa kestab laeval orienteeruvalt 1,5 tundi, peale seda saab igaüks oma soovi kohaselt joogi näppu võtta ning sõidame päikeseloojangu saatel Signildiga Emajõele vaateid, maitseid ja vestlusi nautima 🙂 Sommeljee poolt on kaasas ka valitud veinid, mida saab endale soetada. Tagasi jõuame umbes kell 21.00.

 

Kokku saame neljapäeva, 25. juuli 2019, õhtul kell 18.00 Sisevete saatkonna juures, Kaarsilla kõrval. Koolitusele mahub 15 inimest, pilet on 45€ ja selle saab soetada Piletilevist!

 

Helista meile