Signild valmis Soomes Summas 1961. a kuulsa laevameister N. Seppälä käe all. Laev on 13 m pikk ja 4 m lai. Esialgu teenis ta Soome sisevetel kaubalaevana ja hiljem ehitati ümber reisimiseks. 2018. a jõudis laev Tartusse ning läbis põhjaliku uuenduskuuri, et pakkuda Emajõel, Võrtsjärvel ja Peipsil parimaid sõidukogemusi. Laevas on olemas kõik vajalik: päiksetekk, salongid laudadega, saun, tualettruum ja kööginurk. Sõidul on võimalik osta jooke ja suupisteid. Kaasas on madrus-reisisaatja, kes tutvustab ümbruskonda ja laeva, oskab vastab teie küsimustele ning abistab vajadusel. Laev mahutab 30 inimest.

Regulaassõitude piletid on müügil kohapeal ja Piletilevis.

Muude sõitude tellimiseks täitke meie broneerimisvorm või kirjutage info@estriver.ee ja võtame teiega ühendust esimesel võimalusel või helistage telefonil 53401033.

Artiklid:

Tartu Postimees – https://tartu.postimees.ee/6531685/biitlite-eelne-puulaev-hakkab-mootma-emajoe-vooge

Signild Kantsis

Jõeobu on armas väike paatmaja, mille vööris on päevitustekk ning ahtris saun ja ruumikas grillimaja.

Paadi keskosas paikneb 12 ruutmeetri suurune elutuba, kambüüs ja roolikamber. Nurgadiivanist saab paari käeliigutusega nelja inimese magamisase. Veel kuni viis inimest mahub magama elutoa põranda alla ehk trümmi. Ruumi kütab väike Norra ahi. Kööginurgas on kraanikauss ja gaasipliit ning Jõeobu trümmis peitub 60 liitri suurune joogiveemahuti. Kui mootor töötab, siis voolab kraanist kuuma nõudepesuvett.

Teenused:

Grillimine Emajõel, Loodusretked, Kalapüügiretked, Jõhvikaretked, Jahiretked, Ornitoloogiaretked, Ajaloomatkad, Pereüritused, Poismeesteõhtud, Tüdrukuteõhtud, Sünnipäevad,Pulmaaastapäevad, Koosolekud, Koolitused, Nõupidamised, Minikonverentsid

Koduleht: https://paatmaja.weebly.com

FB: https://www.facebook.com/pg/Paatmaja-Jõeobu-OÜ-1420520038220609/about/?ref=page_internal

Video: https://youtu.be/4Of48slFrOU

Artiklid:

Vooremaa – https://www.vooremaa.ee/mees-kes-tunneb-hasti-jogesid/

Tartu Postimees – https://tartu.postimees.ee/2043425/tiit-uibo-ehitas-rooliga-maja-ja-ristis-selle-joeobuks

joeobu
jõeobu ahter