avaleht

Siin on turvaline Covid-19
With the COVID-19 safety label, trusted to us by Visit South Estonia / Visit Tartu we confirm that we follow the requirements and instructions of the Government and the Health Board of Estonia established for our field of activity, we keep up to date with the information and help visitors to comply with the virus prevention rules on site.
logo3
Siin on turvaline Covid-19
Lõuna-Eesti Turismiklastri / Visit Tartu poolt välja antud märgisega “Siin on COVID-19 turvaline” kinnitame, et järgime meie tegutsemisvaldkonnale kehtestatud Vabariigi Valitsuse korraldusi ja Terviseameti juhiseid, hoiame end nende järgimiseks infoga pidevalt kursis ning aitame külastajatel täita kohapeal viiruse vältimise reegleid.

Regulaarreisid

1,5-tunnised Tartu linna vaateid tutvustavad sõidud. Laeval reisisaatja ning kohvik.

Tellimusreisid

Soovid oma seltskonnale või firmale meeldejäävat üritust korraldada? Pakume erinevate pikkuste ja sihtkohtadega kruiise või organiseerime ürituse vastavalt sinu soovidele.

Üritused

Maitseelamusteõhtud, teemapeod armastatud pühade ja suursündmuste ajal, kontserdid.                                                                                                    

 

 

Viimastel aastatel on kruiiside maailma tõeliseks edulooks olnud jõelaevakruiisid, iga aasta tuleb juurde tohutul hulgal uusi laevu ja marsruute. Väikelaevasõidud pakuvad ehtsaid kogemusi sihtkohtades, kuhu tihti pääsebki ainult paadiga. Siin Tartus ootab teid jõelaev Signild, et pakkuda unustamatuid elamusi Eesti pikimal jõel Emajõel, Võrtsjärvel ja Peipsil ning Piirissaarel. Vali välja oma lemmikkruiis ja astu pardale!

 

Estriver OÜ on pereettevõte. Albert Lass on hingega laevade juures olnud terve elu. Lapsepõlvest jäi südamesse isa sõbra laeva ilu ja võlu ning sõidud sellega, suuremana tulid edasi juba oma kanuud, mootorpaadid, esimene ise renoveeritud/ehitatud paat, 6 aastat viikingilaeva Turm kaptenina ja aastast 2018 meie esimene enda reisilaev Signild. Paatidega jõel ja merel käimisega käsikäes on arenenud ka oskused laevaremontija ja -renoveerijana, lõpetatud mitu laevade ja sadamatega seotud eriala ning praeguseks on Estriveri tegemiste kõrval olulisteks tegevusteks paaditöökoda, laevadele talvehoiuplatsi rajamine ja jõeelu edendamine suures plaanis. Karoliina Lass on loodusharidusega ja juhib lisaks laevandustegevustele mitme looduskooli tegemisi, temaga koos on Signildile tulnud õppeprogrammid lastegruppidele, Emajõe heakorratalgud, osalemine Emajõe võrgustiku tegevustes, eriüritused näiteks maitseelamusõhtute sari ja kui Estriverisse helistate, vastab just tema teie kõnedele ja aitab paika seada kõige parema plaani teie ürituse läbiviimiseks. Oleme proovinud oma laevas luua atmosfääri, kus ise tahaksime viibida ja loodame, et ka teie tunnete end meie reisidel hästi!

 

Helista meile