Privaatsuspoliitika

 

Austame kõigi meie klientide privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad klientide andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus on kooskõlas kõigi vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

Isikuandmete kogumine

Isikuandmed on kõik andmed, mida te meile esitate või mis saavad meile teatavaks, kui teete broneeringu, küsite lisainfot mõne vormi kaudu, ostate kinkekaardi või teete tellimuse läbi kolmanda osapoole. Andmete kogumine võib toimuda meie veebilehel, e-posti teel või telefonitsi, samuti saabumisel laeva.

Estriver OÜ võib küsida Teie kohta järgmisi andmeid

  • Teie isikuandmeid: nimi, sünnikuupäev, kontaktandmed.
  • Teie ettevõtte andmeid: nimi, registrikood, aadress, kontaktandmed.

 

Ostu sooritamisel esitatud isikuandmed (sh nimi ja perekonnanimi, ettevõtte nimi, aadress, telefoninumber, e-posti aadress) on konfidentsiaalsed ja neid töödeldakse tellimuse jaoks vastavalt isikuandmete seaduse nõuetele. Estriver OÜ ei avalikusta kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooltele ilma kliendi nõusolekuta.

 

Isikuandmete kasutamine, säilitamine, avalikustamine ja muutmine

Teie isikuandmeid kasutatakse Teie tellimuste täitmiseks ja teenuste pakkumiseks. Teie isikuandmeid väljastatakse ainult seaduses õigusaktidega lubatud juhtudel (riigiasutustele). Teil on õigus seadusega lubatud määral teada, milliseid isikuandmeid on Teie kohta kogutud. Ebaõigete, mitteterviklike või aegunud andmete korral on Teil õigus taotleda nende parandamist ja täiendamist.

Kogutud isikuandmete abil teavitame kliente, kes on uudiskirja tellinud, ka kampaaniatest ja tulevastest sündmustest. Klient, kes ei soovi olla meie uudiskirjaloendis või saada teavitusi teda huvitada võivatest teenustest, saab end adressaatide sihtrühmast eemaldada või neid muuta saates meile vastavasisulise e-kirja info@estriver.ee.

Meie veebisaiti kasutades või teenuse broneerimisel kinnitate, et olete meie privaatsuspoliitikaga tutvunud ning sellega nõustunud.

 

Meil on õigus privaatsuspoliitikat muuta, teavitame sellest oma veebilehel.

Kui teil tekib lisaküsimusi privaatsuspoliitika kohta, võtke meiega ühendust info@estriver.ee.

Helista meile